Atmosfera de petrecere la Tabara Stejarul

Pool party-ul organizat luni, 4 august, de Consiliul Local al Tinerilor din municipiul Giurgiu la Tabăra Stejarul, s-a bucurat de un real succes. La petrecerea de la Pădurea Bălănoaia şi-au dat întâlnire peste 100 de tineri giurgiuveni care s-au distrat, au ascultat muzică, au făcut baie în piscină şi au profitat de vremea caldă.
Organizatorii i-au răsfăţat pe tineri cu băuturi răcoritoare, premii, surprize şi concursuri interactive. Cei care au avut talent la muzică au fost invitaţi să participe la un concurs de karaoke, iar fetele au avut parte de un concurs în urma căruia a fost aleasă Miss Consiliul Local al Tinerilor giurgiuveni. De departe cel mai spectaculos concurs a fost “Cel mai lung sărut sub apă”, iar marele premiu a constat într-o cină romantică la un restaurant din Giurgiu. Juriul care a deliberat şi a acordat premiile a fost format din reprezentanţi ai presei, sponsori şi membri ai CLT. Atmosfera a fost întreţinută de tânărul DJ Cip care i-a încântat pe cei prezenţi cu muzică modernă de tip house şi deep house. La final a fost organizată o tombolă cu premii de sezon.

Ultima modificare: 05.08.2014 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul Municipalitatea da startul celei de-a doua etape de dezinsectie la sol